Functionele cookies: Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens.


Ik wil gepersonaliseerde informatie: Hiermee ontvang je gepersonaliseerde informatie op onze website die wordt afgestemd op je internetgedrag. Ook kunnen we nieuwsbrieven beter afstemmen op jouw voorkeuren.


Eén momentje voor een bewuste keuze…

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring.

Datum
30 januari 2020
Tijd
Vanaf 16:00 GMT+1
Locatie
Milton

Van 30 januari tot en met 2 februari vindt in Milton in Canada het WK parabaanwielrennen plaats.

TeamNL bestaat uit:

Vrouwen:

Alyda Norbruis: 500 meter

Caroline Groot: 500 meter, 3 km, scratch, (en 200m vliegend voor omnium)

Tandemduo: Larissa Klaassen met pilote Imke Brommer: teamsprint, 1km en sprint

Mannen:

Stijn Boersma: scratch

Martin van de Pol: kilometer, achtervolging, 200m vliegend  (omnium), scratch

Daniel Abraham: kilometer, achtervolging, 200m vliegend (omnium), scratch

Tandemduo: Tristan Bangma met piloot Patrick Bos: 1 km, achtervolging en sprint

Tandemduo: Vincent ter Schure met piloot Timo Fransen: teamsprint, 1 km en achtervolging

Programma TeamNL: 

Donderdag 30 januari (Nederlandse tijden):
ochtendsessie:
15.30-19.45 uur: kwalificatie 750 m teamsprint, tandems: Ter Schure/Fransen en Klaassen/Brommer

avondsessie:
21.10-22.17 uur: finale 750 m teamsprint, tandems: Ter Schure/Fransen, Klaassen/Brommer
21.10-22.17 uur: finale 500 m C5 vrouwen: Groot
22.17-22.35 uur: finale 1 km tijdrit MC5: Abraham, Van de Pol

Vrijdag 31 januari (Nederlandse tijden):

Ochtendsessie:
15.30-20.57 uur: kwalificatie 4 km achtervolging, tandems: Ter Schure/Fransen, Bos/Bangma
15.30-20.57 uur: finale 500 m, C2 vrouwen: Norbruis

Avondsessie:
22.45-00.05 uur: 200 meter vliegende start, omnium: WC5 (Groot)
22.45-00.05 uur: finale 4 km achtervolging, tandems: Ter Schure/Fransen, Bos/Bangma
00.17-02.23 uur: 200 meter vliegende start, omnium: MC5 (Abraham, Van de Pol)

Zaterdag 1 februari (Nederlandse tijden):

Ochtendsessie:
15.30-19.44 uur: kwalificatie 3 km achtervolging, WC5: Groot
15.30-19.44 uur: kwalificatie 4 km achtervolging, MC5: Boersma, Abraham, Van de Pol

Avondsessie:
21.10-22.06 uur: finale 3 km achtervolging, WC5: Groot
21.10-22.06 uur: finale 4 km achtervolging, MC5: Abraham, Van de Pol
22.30-01.50 uur: finale 1 km tijdrit, tandems: Klaassen/Brommer, Ter Schure/Fransen, Bos/Bangma
22.30-01.50 uur: finale 10 km scratch (tevens laatste onderdeel omnium), WC5: Groot

Zondag 2 februari (Nederlandse tijden):
Ochtendsessie:
16.00-19.41 uur: kwalificatie en kwartfinales sprint, tandems: Klaassen/Brommer, Bos/Bangma

Avondsessie:
21.00-22.10 uur: finale 15 km scratch (tevens laatste onderdeel omnium), MC3 en MC5: Boersma, Abraham en Van de Pol
00.24-01.00 uur: finale sprint, tandems: evt. Klaassen/Brommer, Bos/Bangma

Uitslagen:

via deze link

Deelnemers