Functionele cookies: Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens.


Ik wil gepersonaliseerde informatie: Hiermee ontvang je gepersonaliseerde informatie op onze website die wordt afgestemd op je internetgedrag. Ook kunnen we nieuwsbrieven beter afstemmen op jouw voorkeuren.


Eén momentje voor een bewuste keuze…

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring.

Programma

dinsdag 28 januari
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
GMT + 1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
woensdag 29 januari
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
GMT + 1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
donderdag 30 januari
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
GMT + 1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
16:00 GMT +1
Wielrennen (Paralympisch)
WK parabaanwielrennen
Milton
16:00 GMT +1
Wielrennen (Paralympisch)
WK parabaanwielrennen
Milton
GMT + 1
Wielrennen (Paralympisch)
WK parabaanwielrennen
Milton
vrijdag 31 januari
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
GMT + 1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
10:00 GMT +1
Dressuur (Paralympisch)
CPEDI3* paradressuur
Genemuiden
10:00 GMT +1
Dressuur (Paralympisch)
CPEDI3* paradressuur
Genemuiden
GMT + 1
Dressuur (Paralympisch)
CPEDI3* paradressuur
Genemuiden
16:00 GMT +1
Wielrennen (Paralympisch)
WK parabaanwielrennen
Milton
16:00 GMT +1
Wielrennen (Paralympisch)
WK parabaanwielrennen
Milton
GMT + 1
Wielrennen (Paralympisch)
WK parabaanwielrennen
Milton
zaterdag 1 februari
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
GMT + 1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
10:00 GMT +1
Dressuur (Paralympisch)
CPEDI3* paradressuur
Genemuiden
10:00 GMT +1
Dressuur (Paralympisch)
CPEDI3* paradressuur
Genemuiden
GMT + 1
Dressuur (Paralympisch)
CPEDI3* paradressuur
Genemuiden
15:00 GMT +1
Veldrijden
WK veldrijden
Dübendorf
15:00 GMT +1
Veldrijden
WK veldrijden
Dübendorf
GMT + 1
Veldrijden
WK veldrijden
Dübendorf
16:00 GMT +1
Wielrennen (Paralympisch)
WK parabaanwielrennen
Milton
16:00 GMT +1
Wielrennen (Paralympisch)
WK parabaanwielrennen
Milton
GMT + 1
Wielrennen (Paralympisch)
WK parabaanwielrennen
Milton
zondag 2 februari
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
GMT + 1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
15:00 GMT +1
Veldrijden
WK veldrijden
Dübendorf
15:00 GMT +1
Veldrijden
WK veldrijden
Dübendorf
GMT + 1
Veldrijden
WK veldrijden
Dübendorf
16:00 GMT +1
Wielrennen (Paralympisch)
WK parabaanwielrennen
Milton
16:00 GMT +1
Wielrennen (Paralympisch)
WK parabaanwielrennen
Milton
GMT + 1
Wielrennen (Paralympisch)
WK parabaanwielrennen
Milton
donderdag 6 februari
11:00 GMT +1
Hippische sport springen
Wereldbeker springen, Bordeaux
Basel
11:00 GMT +1
Hippische sport springen
Wereldbeker springen, Bordeaux
Basel
GMT + 1
Hippische sport springen
Wereldbeker springen, Bordeaux
Basel