zondag 18 februari

TeamNL_Schaatsen

Ploegenachtervolging (m), kwalificaties

Sven Kramer, Koen Verweij, Jan Blokhuijsen, Patrick Roest,
Sven Kramer

Koen Verweij

Jan Blokhuijsen

Patrick Roest

TeamNL_Schaatsen

500 meter (v)

Anice Das, Jorien ter Mors, Lotte van Beek,
Anice Das

Jorien ter Mors

Lotte van Beek

maandag 19 februari

TeamNL_Snowboarden

Big air, kwalificatie (v)

Cheryl Maas,
Cheryl Maas

TeamNL_Schaatsen

Ploegenachtervolging (v), kwalificaties

Ireen Wüst, Antoinette de Jong, Marrit Leenstra,
Ireen Wüst

Antoinette de Jong

Marrit Leenstra

TeamNL_Schaatsen

500 meter (m)

Ronald Mulder, Jan Smeekens, Kai Verbij,
Ronald Mulder

Jan Smeekens

Kai Verbij

dinsdag 20 februari

TeamNL_Shorttrack

1000 meter (v), kwalificaties

Suzanne Schulting, Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven,
Suzanne Schulting

Yara van Kerkhof

Lara van Ruijven

TeamNL_Shorttrack

500 meter (m), kwalificaties

Sjinkie Knegt, Daan Breeuwsma, Dylan Hoogerwerf,
Sjinkie Knegt

Daan Breeuwsma

Dylan Hoogerwerf

TeamNL_Shorttrack

3.000 meter relay (v), B-finale

Jorien ter Mors, Suzanne Schulting, Rianne de Vries, Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven,
Jorien ter Mors

Suzanne Schulting

Rianne de Vries

Yara van Kerkhof

Lara van Ruijven

woensdag 21 februari

TeamNL_Schaatsen

Ploegenachtervolging (v), halve finales

Ireen Wüst, Antoinette de Jong, Marrit Leenstra,
Ireen Wüst

Antoinette de Jong

Marrit Leenstra

TeamNL_Schaatsen

Ploegenachtervolging (m), halve finales

Sven Kramer, Jan Blokhuijsen, Koen Verweij, Patrick Roest,
Sven Kramer

Jan Blokhuijsen

Koen Verweij

Patrick Roest

TeamNL_Schaatsen

Ploegenachtervolging (v), finale

Ireen Wüst, Marrit Leenstra, Antoinette de Jong,
Ireen Wüst

Marrit Leenstra

Antoinette de Jong

TeamNL_Schaatsen

Ploegenachtervolging (m), finale

Sven Kramer, Jan Blokhuijsen, Koen Verweij, Patrick Roest,
Sven Kramer

Jan Blokhuijsen

Koen Verweij

Patrick Roest

donderdag 22 februari

TeamNL_Snowboarden

Parallelreuzenslalom (v), kwalificaties

Michelle Dekker,
Michelle Dekker

TeamNL_Shorttrack

500 meter (m), kwartfinales

Dylan Hoogerwerf, Sjinkie Knegt, Daan Breeuwsma,
Dylan Hoogerwerf

Sjinkie Knegt

Daan Breeuwsma

TeamNL_Shorttrack

1000 meter (v), kwartfinales

Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting,
Yara van Kerkhof

Lara van Ruijven

Suzanne Schulting