EYOF 2025
- 20 juli t/m 26 juli 2025
- Vanaf 10:00 uur
- Skopje
- 20 juli t/m 26 juli 2025
- Vanaf 10:00
- Skopje
Van 20 tot en met 26 juli staat de achttiende editie van het Europees Jeugd Olympisch Festival op het programma. De beste Europese zomersporters in de leeftijd van 14 tot en met 18 jaar verzamelen zich in Skopje.
In de de hoofdstad van Macedonië staan veertien takken van sport op het programma: 3x3 basketbal, 5x5 basketbal, badminton, atletiek, handbal, judo, kano slalom, schieten, taekwondo, tafeltennis, turnen, volleybal, wielrennen en zwemmen.
De volgende sporters hebben zich gekwalificeerd namens Talent TeamNL:
3x3 basketbal (meisjes)
Eve Blagrove
Quintilla Hidalgo
Irene Wassink
Raquel van Dijk
Badminton
Vihaan Shah (jongens enkelspel, gemengd dubbelspel)
Sara Staats (meisjes enkelspel, gemengd dubbelspel)
Handbal (meisjes)
Fiene Alberts
Camay Berkhout
Danique Glorie
Damita de Graaf
Joy Hofman
Guusje Hogervorst
Veerle Hop
Ivana Kwakman
Jelena Ostojic
Esmee Pater
Anniko Rensen
Lise Smink
Marlies Tol
Tess Tuip
Maureen van der Vliet
Judo
Mare Sponselee (meisjes -44 kg)
Indy Pannegieter (meisjes -52 kg)
Celil Uyar (jongens -55 kg)
Morris Zwiers (jongens -60 kg)
Tyn Zwiers (jongens -66 kg)
Rover Keasberry (jongens -73 kg)
Inno Loeber (jongens -81 kg)
Sieb Griede (jongens -90 kg)
Thomas van Adrichem (jongens +90 kg)
Taekwondo
Nielle Vroegh (meisjes +63kg)
Armaan Dubar (jongens -48kg)
Aywen Yuen (jongens -63kg)
Turnen
Sami Soleban (jongens)
Jayden Paton (jongens)
Nino Reyero del Prado (jongens)
Sara Kaan (meisjes)
Lola Roeleveld (meisjes)
Riva Bon (meisjes)
Foto: Talent Team EYOF 2025.
Programma en uitslagen
Wil jij van alles op de hoogte blijven? Klik dan hier:
Wat is het EYOF?
Om in de toekomst te presteren, leggen talentvolle sporters een lange weg af. Een reis die hen met vallen en opstaan vormt tot topsporter. Een hoogtepunt tijdens die reis is het Europees Jeugd Olympisch Festival (EYOF). Hier krijgen ze de kans om te leren presteren. Als individu, maar ook als team. Op een evenement met meer takken van sport en met olympische ‘wetten’. Wetten die onze talentvolle sporters sterker maken en die ze de weg wijzen naar het seniorenpodium.
Het EYOF wordt iedere twee jaar georganiseerd. De meest talentvolle sporters van Europa in de leeftijd van 14 tot 18 jaar komen er in actie. Net als de 'echte' Spelen kent het EYOF een zomer- en een wintereditie.
Gerelateerde artikelen
Toon alle artikelen-
Hedwig Bolt via achterdeur naar EK open water: “Ik vond het ook verrassend”
Hedwig Bolt zwom nog nooit een wedstrijd in open water, maar gaat wel naar het EK.
Lees artikel -
Eerste zeilwedstrijd op olympisch water levert Jessie Kampman zilver op
Verblijf in Long Beach levert waardevolle informatie op over lokale winden, wedstrijdgebied en concurrentie.
Lees artikel -
Kano-duo Konijn en Vorsselman bouwt aan duurzame positie in wereldtop
K2-duo Selma Konijn en Ruth Vorsselman zijn zesde geworden tijdens de derde en laatste World Cup kanosprint van het seizoen.
Lees artikel -
Marieke Keijser is terug in de boot: “Ik ben nu aardiger voor mezelf”
Marieke Keijser had het helemaal gehad met topsport en dus borg ze de roeiriemen op. Nu, ruim drie jaar later,…
Lees artikel