Cheer!
Jeffrey Herlings heeft zondag in het Duitse Teutschenthal de eerste manche van de MXGP-wedstrijd op zijn naam geschreven.
De 22-jarige Brabander bleef de Italiaan Antonio Cairoli (tweede) en de Fransman Gautier Paulin (derde) voor.
Glenn Coldenhoff, de andere Nederlander die uitkomt in de koningsklasse van de motorcross, moest genoegen nemen met de zesde plaats.
De tweede manche staat later zondag op het programma.
Het was voor Herlings alweer zijn derde manche-overwinning van het seizoen. Twee weken geleden was hij de sterkste in beide races in Letland.
Herlings is bezig aan zijn eerste jaar in de MXGP. Door een gebroken middenhandsbeentje tijdens de voorbereiding kon hij niet fit aan het seizoen beginnen. Hij is drievoudig wereldkampioen in de MX2.