EK atletiek Berlijn, dag 5

Van 6 tot en met 12 augustus vinden de Europese kampioenschappen atletiek plaats in Berlijn. Het evenement is live te volgen bij de NPO en NOS.nl.

De ontknoping van de meerkamp, met Anouk Vetter, is vrijdag rond 20.30 uur met de 800 meter als laatste onderdeel.

Andere finales zijn vanavond onder meer het hoogspringen bij de vrouwen (19.22 uur), de 400 meter voor mannen (21.05 uur), de 800 meter voor vrouwen (21.20 uur), de 110 meter horden (eventueel met Koen Smet, finale om 21.35 uur) en de 1.500 meter (21.50 uur) voor mannen.

Kijk hieronder voor het volledige programma.

Dag

Onderdeel

Ronde

Nederlanders*

 

 

 

 

Vrijdag

10 augustus 

 

 

10:00

kogelslingeren v

QA

 

10:50

verspringen mk v

A/B

Anouk Vetter 

11:15

polsstokhoogspringen m

QA/B

Rutger Koppelaar

11:25

200m v

R1

Dafne Schippers,
Jamile Samuel

11:30

kogelslingeren v

QB

 

12:00

1500m v

R1

Sifan Hassan, 
Maureen Koster

12:25

3000m steeple v

R1

Irene van der Reijken

12:40

hinkstapspringen m

QA/B

 

12:50

speerwerpen mk v

A

Anouk Vetter 

13:05

4x400m m

R1

TeamNL 

13:40

4x400m v

R1

 

14:05

speerwerpen mk v

B

Anouk Vetter 

19:10

110mh m

SF

 

19:20

hoogspringen v

Final

 

19:35

800m m

SF

 

19:55

200m v

SF

 

20:10

hinkstapspringen v

Final

 

20:20

800m mk v

 

Anouk Vetter 

20:25

speerwerpen v

Final

 

20:50

400mh v

Final

 

21:05

400m m

Final

 

21:20

800m v

Final

 

21:35

110mh m

Final

 

21:50

1500m m

Final

 

Zaterdag

11 augustus 

 

 

09:05

20km snelwandelen v

Final

 

10:55

20km snelwandelen m

Final

 

20:00

hoogspringen m

Final

 

20:05

400m v

Final

 

20:25

discuswerpen v

Final

 

20:35

800m m

Final

 

20:50

200m v

Final

 

21:00

5000m m

Final

 

21:30

4x400m m

Final

 

21:50

4x400m v

Final

 

Zondag

12 augustus 

 

 

09:05

marathon v

Final

Andrea Deelstra, 
Ruth van der Meijden,

10:00

marathon m

Final

Abdi Nageeye

19:10

polsstokhoogspringen m

Final

 

19:30

kogelslingeren v

Final

 

19:30

4x100m v

R1

TeamNL

19:50

4x100m m

R1

TeamNL

20:05

hinkstapspringen m

Final

 

20:15

3000m steeple v

Final

 

20:35

1500m v

Final

 

20:55

5000m v

Final

Sifan Hassan, 
Maureen Koster, 
Susan Krumins

21:20

4x100m v

Final

 

21:35

4x100m m

Final

 

*Nederlandse deelname alleen ingevuld voor eerste ronde van de betreffende onderdelen. Latere deelname afhankelijk van kwalificatie.
Check de website voor meer informatie over het toernooi.