WK zwemmen langebaan

De WK zwemmen in Boedapest, inclusief openwaterzwemmen en waterpolo, zijn drie weken lang te volgen bij de NOS via radio, televisie en internet.  Vanaf zondag 23 juli zijn de avondsessies van het langebaanzwemmen live te zien op NPO 2 en NOS.nl.

Zondag 23 juli
09.30: 400m vrije slag Maarten Brzoskowski
09.30: 200m wisselslag Marjolein Delno
09.30: 50m vlinderslag Mathys Goosen
09.30: 100m schoolslag Arno Kamminga
​09.30: 4x100m vrij dames
09.30: 4x100m vrij heren

17.30: ½ finale 50m vlinderslag Mathys Goosen
17.30: ½ finale 100m schoolslag Arno Kamminga
17.30: finale 4x100m vrij dames 
17.30: finale 4x100m vrije heren (ovb)

Maandag 24 juli:
09.30: 100m rugslag Kira Toussaint
09.30: 200m vrije slag Kyle Stolk

17.30: finale 100m schoolslag Arno Kamminga (ovb)
17.30: finale 50m vlinderslag Mathys Goosen (ovb)
17.30: ½ finale 100m rugslag Kira Toussaint (ovb)
17.30: ½ finale 200m vrije slag Kyle Stolk (ovb)
Dinsdag 25 juli:

09.30: 50m schoolslag Arno Kamminga
09.30: 200m vrije slag Femke Heemskerk / Robin Neumann
09.30: 800m vrije slag Ferry Weertman

17.30: finale 200m vrije slag Maarten Brzoskowski (ovb)
17.30: ½ finale 50m schoolslag Arno Kamminga (ovb)
17.30: finale 100m rugslag Kira Toussaint (ovb)
17.30: ½ finale 200m vrije slag Femke Heemskerk / Robin Neumann (ovb)

Woensdag 26 juli
09.30: 50m rugslag Kira Toussaint / Maaike de Waard
09.30: 100m vrije slag Ben Schwietert

17.30: finale 200m vrije slag Femke Heemskerk / Robin Neumann (ovb)
17.30: ½ finale 100m vrije slag Ben Schwietert (ovb)
17.30: ½ finale 50m rug Kira Toussaint / Maaike de Waard (ovb)
17.30: finale 50m schoolslag Arno Kamminga (ovb)
17.30: finale 800m vrije slag Ferry Weertman (ovb)

Donderdag 27 juli:
09.30: 100m vrije slag Ranomi Kromowidjojo / Maud van der Meer
09.30: 200m schoolslag Arno Kamminga

17.30: ½ finale 100m vrije slag Ranomi Kromowidjojo / Maud van der Meer (ovb)
17.30: finale 100m vrije slag Ben Schwietert (ovb)
17.30: finale 50 rug dames Kira Toussaint / Maaike de Waard (ovb)
17.30: ½ finale 200m schoolslag Arno Kamminga (ovb)

Vrijdag 28 juli:
09.30: 50m vrije slag Jesse Puts
09.30: 50m vlinderslag Ranomi Kromowidjojo / Maaike de Waard
09.30: 100m vlinderslag Mathys Goosen

17.30: finale 100m vrije slag Ranomi Kromowidjojo / Maud van der Meer (ovb)
17.30: ½ finale 50m vrije slag Jesse Puts (ovb)
17.30: ½ finale 100m vlinderslag Mathys Goosen (ovb)
17.30: ½ finale 50m vlinderslag Ranomi Kromowidjojo / Maaike de Waard (ovb)

Zaterdag 29 juli:
09.30: 50m vrije slag Ranomi Kromowidjojo / Tamara van Vliet

17.30: finale 50m vlinderslag Ranomi Kromowidjojo / Maaike de Waard (ovb)
17.30: finale 50m vrije slag Jesse Puts (ovb)
17.30: finale 100m vlinderslag Mathys Goosen (ovb)
17.30: ½ finale 50m vrije slag Ranomi Kromowidjojo / Tamara van Vliet (ovb)

Zondag 30 juli:
17.30: finale 50m vrije slag Ranomi Kromowidjojo / Tamara van Vliet (ovb)

De series van het WK Zwemmen zijn live te zien op NPO Politiek/ Sport en op nos.nl. De finales zijn elke dag live te zien op NPO2. Er wordt liveverslag gedaan op Twitter via @KNZB_live