WK zwemmen en waterpolo, Boedapest

Van 14 tot en met 30 juli vindt het WK zwemmen plaats in Boedapest.

Nederlandse deelname:

waterpolo:

Nederlands vrouwenteam: Debby Willemsz (CN Mataro, Spanje), Laura Aarts (Danaujvaros, Hongarije), Amarens Genee (Rapallo, Italie), Dagmar Genee (UZSC), Marloes Nijhuis en Nomi Stomphorst (Widex GZC Donk), Ilse Koolhaas (Vouliagmeni NC, Griekenland), Sabrina van der Sloot en Vivian Sevenich (UVSE, Hongarije), Lieke Klaassen en Yasemin Smit (Het Ravijn), Kitty Lynn Joustra (ZVL-Hawabo) en Maud Megens (USC, USA).

open water zwemmen:
Marcel Schouten,
Ferry Weertman,
Sharon van Rouwendaal

schoonspringen: ·
Daphne Wils: 1 meter, 3 meter, synchroon 3 meter
Inge Jansen: 1 meter, 3 meter, synchroon toren, synchroon 3 meter
Celine van Duijn: toren, synchroon toren, teamevent
Joey van Etten: 1 meter, 3 meter, teamevent

zwemmen:
Femke Heemskerk, Kim Busch, Kira Toussaint, Maaike de Waard, Marjolein Delno, Maud van der Meer, Ranomi Kromowidjojo, Robin Neumann, Tamara van Vliet, Arno Kamminga, Ben Schwiertert, Ferry Weertman, Jesse Puts, Kyle Stolk, Maarten Brzokowski en Mathys Goosen. Esmee Vermeulen en Stan Pijnenburg zullen deelnemen aan de estafettes. 

Programma:

14-22 juli: schoonspringen en synchroonzwemmen
15-21 juli: openwaterzwemmen
16-29 juli: waterpolo
23-30 juli: langebaanzwemmen

 

14jul

WK schoonspringen, 1meter plank, voorronde

TeamNL_Schoonspringen, Inge Jansen

Begint om 11:00

Van 14 tot en met 21 juli wordt het WK schoonspringen gehouden in Boedapest.

Programma Nederlanders:

Vrijdag 14 juli:
11.00: voorronde 1 meter Joey van Etten
16.00: voorronde 1 meter Daphne Wils, Inge Jansen

Zaterdag...

14jul

WK synchroonzwemmen, duet techniek, voorronde

TeamNL_Synchroonzwemmen

Begint om 16:00

Vrijdag 14 juli:
16.00: voorronde duet techniek Noortje en Bregje de Brouwer

Zondag 16 juli:
11.00: finale duet techniek Noortje en Bregje de Brouwer (ovb)

Dinsdag 18 juli:
19.00: voorronde duet vrije uitvoering...

15jul

WK schoonspringen, 1meter plank, finale (v)

TeamNL_Schoonspringen, Inge Jansen

Begint om 16:00

Van 14 tot en met 21 juli wordt het WK schoonspringen gehouden in Boedapest.

Programma Nederlanders:

Vrijdag 14 juli:
11.00: voorronde 1 meter Joey van Etten
16.00: voorronde 1 meter Daphne Wils, Inge Jansen

Zaterdag...

16jul

WK schoonspringen, synchroon toren, voorronde en finale

TeamNL_Schoonspringen, Inge Jansen, Celine van Duijn

Begint om 10:00

Van 14 tot en met 21 juli wordt het WK schoonspringen gehouden in Boedapest.

Programma Nederlanders:

Vrijdag 14 juli:
11.00: voorronde 1 meter Joey van Etten
16.00: voorronde 1 meter Daphne Wils, Inge Jansen

Zaterdag...

16jul

WK openwaterzwemmen, Boedapest: 10 km (v)

TeamNL_Zwemmen, Sharon van Rouwendaal

Begint om 10:00

Van 16 tot en met 21 juli vindt het WK openwaterzwemmen plaats in Boedapest.

Programma Nederlanders

zondag 16 juli, 10.00 uur: 10km vrouwen (Sharon van Rouwendaal)

dinsdag 18 juli, 10.00 uur: 10km mannen (Ferry Weertman, Marcel Schouten)

woensdag 19 juli,...

16jul

WK synchroonzwemmen, duet techniek, finale

TeamNL_Synchroonzwemmen

Begint om 11:00

Vrijdag 14 juli:
16.00: voorronde duet techniek Noortje en Bregje de Brouwer

Zondag 16 juli:
11.00: finale duet techniek Noortje en Bregje de Brouwer (ovb)

Dinsdag 18 juli:
19.00: voorronde duet vrije uitvoering...

16jul

WK schoonspringen, 1meter plank, finale (m)

TeamNL_Schoonspringen

Begint om 15:30

Van 14 tot en met 21 juli wordt het WK schoonspringen gehouden in Boedapest.

Programma Nederlanders:

Vrijdag 14 juli:
11.00: voorronde 1 meter Joey van Etten
16.00: voorronde 1 meter Daphne Wils, Inge Jansen

Zaterdag...

16jul

WK waterpolo (v): Nederland-Frankrijk

TeamNL_Waterpolo Dames, Lieke Klaassen, Nomi Stomphorst, Dagmar Genee, Yasemin Smit, Sabrina van der Sloot, Amarens Genee, Vivian Sevenich, Marloes Nijhuis, Laura Aarts, Debby Willemsz, Maud Megens, Kitty Lynn Joustra

Begint om 17:30

Programma Nederlands vrouwenteam:

zondag 16-07, 17.30 uur: Nederland – Frankrijk

dinsdag 18-07. 12.10 uur: Japan – Nederland

donderdag 20-07, 20.10 uur: Nederland – Hongarije

zaterdag 22-07:  kruisfinales 

maandag...

17jul

WK schoonspringen, synchroon 3meter plank, voorronde en finale (v)

TeamNL_Schoonspringen, Celine van Duijn, Inge Jansen

Begint om 10:00

Van 14 tot en met 21 juli wordt het WK schoonspringen gehouden in Boedapest.

Programma Nederlanders:

Vrijdag 14 juli:
11.00: voorronde 1 meter Joey van Etten
16.00: voorronde 1 meter Daphne Wils, Inge Jansen

Zaterdag...

18jul

WK openwaterzwemmen, Boedapest: 10 km (m)

TeamNL_Zwemmen, Marcel Schouten, Ferry Weertman

Begint om 10:00

Van 16 tot en met 21 juli vindt het WK openwaterzwemmen plaats in Boedapest.

Programma Nederlanders

zondag 16 juli, 10.00 uur: 10km vrouwen (Sharon van Rouwendaal)

dinsdag 18 juli, 10.00 uur: 10km mannen (Ferry Weertman, Marcel Schouten)

woensdag 19 juli,...

18jul

WK schoonspringen, toren, voorronde en halve finale (v)

TeamNL_Schoonspringen, Celine van Duijn

Begint om 10:00

Van 14 tot en met 21 juli wordt het WK schoonspringen gehouden in Boedapest.

Programma Nederlanders:

Vrijdag 14 juli:
11.00: voorronde 1 meter Joey van Etten
16.00: voorronde 1 meter Daphne Wils, Inge Jansen

Zaterdag...

18jul

WK waterpolo (v): Nederland-Japan

TeamNL_Waterpolo Dames, Lieke Klaassen, Nomi Stomphorst, Dagmar Genee, Yasemin Smit, Sabrina van der Sloot, Amarens Genee, Vivian Sevenich, Marloes Nijhuis, Laura Aarts, Debby Willemsz, Maud Megens, Kitty Lynn Joustra

Begint om 12:10

Programma Nederlands vrouwenteam:

zondag 16-07, 17.30 uur: Nederland – Frankrijk

dinsdag 18-07. 12.10 uur: Japan – Nederland

donderdag 20-07, 20.10 uur: Nederland – Hongarije

zaterdag 22-07:  kruisfinales 

maandag...

18jul

WK schoonspringen, teamevent, finale

TeamNL_Schoonspringen, Celine van Duijn

Begint om 18:30

Van 14 tot en met 21 juli wordt het WK schoonspringen gehouden in Boedapest.

Programma Nederlanders:

Vrijdag 14 juli:
11.00: voorronde 1 meter Joey van Etten
16.00: voorronde 1 meter Daphne Wils, Inge Jansen

Zaterdag...

18jul

WK synchroonzwemmen, duet vrije uitvoering, voorronde

TeamNL_Synchroonzwemmen

Begint om 19:00

Vrijdag 14 juli:
16.00: voorronde duet techniek Noortje en Bregje de Brouwer

Zondag 16 juli:
11.00: finale duet techniek Noortje en Bregje de Brouwer (ovb)

Dinsdag 18 juli:
19.00: voorronde duet vrije uitvoering...

19jul

WK schoonspringen, 3meter plank, voorronde en halve finale (m)

TeamNL_Schoonspringen

Begint om 10:00

Van 14 tot en met 21 juli wordt het WK schoonspringen gehouden in Boedapest.

Programma Nederlanders:

Vrijdag 14 juli:
11.00: voorronde 1 meter Joey van Etten
16.00: voorronde 1 meter Daphne Wils, Inge Jansen

Zaterdag...

19jul

WK openwaterzwemmen, Boedapest: 5 km (v)

TeamNL_Zwemmen, Sharon van Rouwendaal

Begint om 10:00

Van 16 tot en met 21 juli vindt het WK openwaterzwemmen plaats in Boedapest.

Programma Nederlanders

zondag 16 juli, 10.00 uur: 10km vrouwen (Sharon van Rouwendaal)

dinsdag 18 juli, 10.00 uur: 10km mannen (Ferry Weertman, Marcel Schouten)

woensdag 19 juli,...

19jul

WK schoonspringen, toren, finale (v)

TeamNL_Schoonspringen, Celine van Duijn

Begint om 18:30

Van 14 tot en met 21 juli wordt het WK schoonspringen gehouden in Boedapest.

Programma Nederlanders:

Vrijdag 14 juli:
11.00: voorronde 1 meter Joey van Etten
16.00: voorronde 1 meter Daphne Wils, Inge Jansen

Zaterdag...

20jul

WK schoonspringen, 3meter plank, voorronde en halve finale (v)

TeamNL_Schoonspringen, Inge Jansen

Begint om 10:00

Van 14 tot en met 21 juli wordt het WK schoonspringen gehouden in Boedapest.

Programma Nederlanders:

Vrijdag 14 juli:
11.00: voorronde 1 meter Joey van Etten
16.00: voorronde 1 meter Daphne Wils, Inge Jansen

Zaterdag...

20jul

WK synchroonzwemmen, duet vrije uitvoering, voorronde, finale

TeamNL_Synchroonzwemmen

Begint om 11:00

Vrijdag 14 juli:
16.00: voorronde duet techniek Noortje en Bregje de Brouwer

Zondag 16 juli:
11.00: finale duet techniek Noortje en Bregje de Brouwer (ovb)

Dinsdag 18 juli:
19.00: voorronde duet vrije uitvoering...

20jul

WK schoonspringen, 3meter plank, finale (m)

TeamNL_Schoonspringen

Begint om 18:30

Van 14 tot en met 21 juli wordt het WK schoonspringen gehouden in Boedapest.

Programma Nederlanders:

Vrijdag 14 juli:
11.00: voorronde 1 meter Joey van Etten
16.00: voorronde 1 meter Daphne Wils, Inge Jansen

Zaterdag...

21jul

WK openwaterzwemmen, Boedapest: 25 km

TeamNL_Zwemmen, Sharon van Rouwendaal, Marcel Schouten

Begint om 10:00

Van 16 tot en met 21 juli vindt het WK openwaterzwemmen plaats in Boedapest.

Programma Nederlanders

zondag 16 juli, 10.00 uur: 10km vrouwen (Sharon van Rouwendaal)

dinsdag 18 juli, 10.00 uur: 10km mannen (Ferry Weertman, Marcel Schouten)

woensdag 19 juli,...

21jul

WK schoonspringen, 3meter plank, finale (v)

TeamNL_Schoonspringen, Inge Jansen

Begint om 18:30

Van 14 tot en met 21 juli wordt het WK schoonspringen gehouden in Boedapest.

Programma Nederlanders:

Vrijdag 14 juli:
11.00: voorronde 1 meter Joey van Etten
16.00: voorronde 1 meter Daphne Wils, Inge Jansen

Zaterdag...

22jul

WK waterpolo (v): Nederland-Rusland

TeamNL_Waterpolo Dames, Lieke Klaassen, Nomi Stomphorst, Dagmar Genee, Yasemin Smit, Sabrina van der Sloot, Amarens Genee, Vivian Sevenich, Marloes Nijhuis, Laura Aarts, Debby Willemsz, Maud Megens, Kitty Lynn Joustra

Begint om 20:30

Programma Nederlands vrouwenteam:

zondag 16-07, 17.30 uur: Nederland – Frankrijk

dinsdag 18-07. 12.10 uur: Japan – Nederland

donderdag 20-07, 20.10 uur: Nederland – Hongarije

zaterdag 22-07, 20.45 uur:...

23jul

WK langebaanzwemmen, wedstrijddag 1

TeamNL_Zwemmen, Maud van der Meer, Maarten Brzoskowski, Maaike de Waard, Ben Schwietert, Kim Busch, Ranomi Kromowidjojo, Arno Kamminga, Kira Toussaint, Kyle Stolk, Jesse Puts, Femke Heemskerk, Robin Neumann, Mathys Goosen, Ferry Weertman

Begint om 09:30

WK langebaanzwemmen, wedstrijddag 1

Zondag 23 juli:
09.30: 100m vlinderslag Kim Busch
09.30: 400m vrije slag Maarten Brzoskowski
09.30: 200m wisselslag Marjolein Delno
09.30: 50m vlinderslag Mathys Goosen
09.30: 100m schoolslag Arno Kamminga

17.30:...

24jul

WK langebaanzwemmen, wedstrijddag 2

TeamNL_Zwemmen, Maud van der Meer, Maarten Brzoskowski, Maaike de Waard, Ben Schwietert, Kim Busch, Ranomi Kromowidjojo, Arno Kamminga, Kira Toussaint, Kyle Stolk, Jesse Puts, Femke Heemskerk, Robin Neumann, Mathys Goosen, Ferry Weertman

Begint om 09:30

Maandag 24 juli:
09.30: 100m rugslag Kira Toussaint
09.30: 200m vrije slag Kyle Stolk

17.30: finale 100m schoolslag Arno Kamminga (ovb)
17.30: finale 100m vlinderslag Kim Busch (ovb)
17.30: finale 50m vlinderslag Mathys Goosen (ovb)
17.30: ½ finale 100m rugslag Kira...

25jul

WK langebaanzwemmen, wedstrijddag 3

TeamNL_Zwemmen, Maud van der Meer, Maarten Brzoskowski, Maaike de Waard, Ben Schwietert, Kim Busch, Ranomi Kromowidjojo, Arno Kamminga, Kira Toussaint, Kyle Stolk, Jesse Puts, Femke Heemskerk, Robin Neumann, Mathys Goosen, Ferry Weertman

Begint om 09:30

Dinsdag 25 juli:
09.30: 50m schoolslag Arno Kamminga
09.30: 200m vrije slag Femke Heemskerk / Robin Neumann
09.30: 800m vrije slag Ferry Weertman

17.30: finale 200m vrije slag Maarten Brzoskowski (ovb)
17.30: ½ finale 50m schoolslag...

26jul

WK langebaanzwemmen, wedstrijddag 4

TeamNL_Zwemmen, Maud van der Meer, Maarten Brzoskowski, Maaike de Waard, Ben Schwietert, Kim Busch, Ranomi Kromowidjojo, Arno Kamminga, Kira Toussaint, Kyle Stolk, Jesse Puts, Femke Heemskerk, Robin Neumann, Mathys Goosen, Ferry Weertman

Begint om 09:30

 

Woensdag 26 juli
09.30: 50m rugslag Kira Toussaint / Maaike de Waard
09.30: 100m vrije slag Ben Schwietert

17.30: finale 200m vrije slag Femke Heemskerk / Robin Neumann (ovb)
17.30: ½ finale 100m vrije slag Ben Schwietert (ovb)
17.30: ½ finale 50m rug Kira Toussaint...

27jul

WK langebaanzwemmen, wedstrijddag 5

TeamNL_Zwemmen, Maud van der Meer, Maarten Brzoskowski, Maaike de Waard, Ben Schwietert, Kim Busch, Ranomi Kromowidjojo, Arno Kamminga, Kira Toussaint, Kyle Stolk, Jesse Puts, Femke Heemskerk, Robin Neumann, Mathys Goosen, Ferry Weertman

Begint om 09:30

Donderdag 27 juli:
09.30: 100m vrije slag Ranomi Kromowidjojo / Maud van der Meer
09.30: 200m schoolslag Arno Kamminga

17.30: ½ finale 100m vrije slag Ranomi Kromowidjojo / Maud van der Meer (ovb)
17.30: finale 100m vrije slag Ben...

28jul

WK langebaanzwemmen, wedstrijddag 6

TeamNL_Zwemmen, Maud van der Meer, Maarten Brzoskowski, Maaike de Waard, Ben Schwietert, Kim Busch, Ranomi Kromowidjojo, Arno Kamminga, Kira Toussaint, Kyle Stolk, Jesse Puts, Femke Heemskerk, Robin Neumann, Mathys Goosen, Ferry Weertman

Begint om 09:30

Vrijdag 28 juli:
09.30: 50m vrije slag Jesse Puts
09.30: 50m vlinderslag Ranomi Kromowidjojo / Maaike de Waard
09.30: 100m vlinderslag Mathys Goosen

17.30: finale 100m vrije slag Ranomi Kromowidjojo / Maud van der Meer (ovb)
17.30:...

29jul

WK langebaanzwemmen, wedstrijddag 7

TeamNL_Zwemmen, Maud van der Meer, Maarten Brzoskowski, Maaike de Waard, Ben Schwietert, Kim Busch, Ranomi Kromowidjojo, Arno Kamminga, Kira Toussaint, Kyle Stolk, Jesse Puts, Femke Heemskerk, Robin Neumann, Mathys Goosen, Ferry Weertman

Begint om 09:30

Zaterdag 29 juli:
09.30: 50m vrije slag Ranomi Kromowidjojo / Tamara van Vliet

17.30: finale 50m vlinderslag Ranomi Kromowidjojo / Maaike de Waard (ovb)
17.30: finale 50m vrije slag Jesse Puts (ovb)
17.30: finale 100m vlinderslag Mathys...