Functionele cookies: Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens.


Ik wil gepersonaliseerde informatie: Hiermee ontvang je gepersonaliseerde informatie op onze website die wordt afgestemd op je internetgedrag. Ook kunnen we nieuwsbrieven beter afstemmen op jouw voorkeuren.


Eén momentje voor een bewuste keuze…

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring.

Datum
26 februari 2020
Tijd
Vanaf 13:00 GMT+1
Locatie

Van 26 februari tot en met 1 maart vinden de wereldkampioenschappen baanwielrennen plaats in Berlijn.

TeamNL bestaat uit:

Duuronderdelen:

Scratch

Mannen: Roy Eefting

Vrouwen:Kirsten Wild

Puntenkoers

Mannen: Roy Eefting

Vrouwen: Kirsten Wild

Omnium

Mannen: Jan-Willem van Schip

Vrouwen: Kirsten Wild

Madison

Mannen: Yoeri Havik en Jan-Willem van Schip

Vrouwen: Amy Pieters en Kirsten Wild

Sprintonderdelen

Teamsprint

Mannen: Roy van den Berg, Harrie Lavreysen, Jeffrey Hoogland, Matthijs Büchli

Vrouwen: Kyra Lamberink, Steffie van der Peet

Sprint

*Mannen: Harrie Lavreysen, Jeffrey Hoogland, Matthijs Büchli, Sam Ligtlee

Vrouwen: Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

Keirin

*Mannen: Harrie Lavreysen, Matthijs Büchli, Jeffrey Hoogland, Theo Bos

Vrouwen: Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

1 km 

mannen: Theo Bos, Sam Ligtlee

500 meter

vrouwen: Kyra Lamberink, Steffie van der Peet

*Bij de sprint en keirin starten 4 renners doordat Nederland regerend Europees en Wereldkampioen is.

Programma en uitslagen:

via deze website

Programma Nederlanders:

woensdag 26 februari:

13.00-16.45 uur: kwalificatie teamsprint (m,v)

18.00-22.00 uur: finales teamsprint (m,v), finale scratch (v)

donderdag 27 februari:

14.30-17.10 uur: kwalificatie keirin (m), sprint (v)

18.30-21.30 uur: finale keirin (m), finale scratch (m), kwartfinales sprint (v)

vrijdag 28 februari:

15.00-17.20 uur: kwalificatie 1 km tijdrit (m), omnium I en II (v) 

18.30-22.15 uur: finale 1 km tijdrit (m), finale omnium III en IV (v), finale sprint (v), finale puntenkoers (m)

zaterdag 29 februari:

11.00-14.40 uur: kwalificatie 500 m tijdrit (v), omnium I en II (m), kwalificatie sprint (m)

16.30-19.45 uur: finale 500 m tijdrit (v), finale omnium III en IV (m), finalse madison (v), kwartfinales sprint (m)

zondag 1 maart:

11.00-12.10 uur: kwalificatie keirin (v), halve finales sprint (m)

14.00-17.10 uur: finale sprint (m), finale madison (m), finale keirin (v), finale puntenkoers (v)

Deelnemers