Functionele cookies: Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens.


Ik wil gepersonaliseerde informatie: Hiermee ontvang je gepersonaliseerde informatie op onze website die wordt afgestemd op je internetgedrag. Ook kunnen we nieuwsbrieven beter afstemmen op jouw voorkeuren.


Eén momentje voor een bewuste keuze…

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring.

WK afstanden langebaanschaatsen, Inzell

Van 7 tot en met 10 februari vindt in Inzell het WK afstanden plaats.

Nederlandse deelname:

Team NL bestaat bij de WK Afstanden uit de volgende rijders:

Mannen

500 meter: Ronald Mulder, Dai Dai Ntab, Jan Smeekens            

1.000 meter: Kjeld Nuis, Thomas Krol, Kai Verbij

1.500 meter: Kjeld Nuis, Patrick Roest, Thomas Krol

5.000 meter: Patrick Roest, Jorrit Bergsma, Sven Kramer

10.000 meter: Jorrit Bergsma, Patrick Roest               

Ploegenachtervolging: Sven Kramer, Patrick Roest, Douwe de Vries, Marcel Bosker en Chris Huizinga (reserve)

Mass start: Douwe de Vries, Chris Huizinga en Marcel Bosker (reserve)

Teamsprint: Ronald Mulder, Kai Verbij, Kjeld Nuis en Thomas Krol (reserve)

Vrouwen

500 meter: Janine Smit, Letitia de Jong, Jutta Leerdam  

1.000 meter: Ireen Wüst, Antoinette de Jong, Jutta Leerdam       

1.500 meter: Ireen Wüst, Antoinette de Jong, Melissa Wijfje       

3.000 meter: Antoinette de Jong, Ireen Wüst, Carlijn Achtereekte           

5.000 meter: Esmee Visser, Carien Kleibeuker       

Ploegenachtervolging: Ireen Wüst, Antoinette de Jong, Melissa Wijfje, Lotte van Beek en Joy Beune (reserive)

Mass start: Irene Schouten, Melissa Wijfje en Marijke Groenewoud (reserve)

Teamsprint: Janine Smit, Jutta Leerdam, Letitia de Jong en Sanneke de Neeling (reserve)

Programma:

Donderdag 7 februari 
16:00 uur: Team Sprint Dames/Heren 
16:45 uur 3000 meter Dames
17:54 uur 5000 meter Heren

Vrijdag 8 februari 
16:15 uur 500 meter Dames
16:53 uur 500 meter Heren 
17:31 uur Team Pursuits Dames/Heren

Zaterdag 9 februari 
13:15 uur 5000 meter Dames
14:06 uur 1000 meter Dames
15:04 uur 1000 meter Heren 
15.49 uur 10.000 meter Heren

Zondag 10 februari 
14:30 uur 1500 meter Dames
15:25 uur 1500 meter Heren 
16:21 uur Mass starts Dames/Heren

Uitslagen:

via deze website