Wereldbeker roeien Belgrado

Wereldbeker roeien Belgrado

van 1 tot en met 3 juni vindt de wereldbekerwedstrijd roeien van Belgrado plaats, voor zowel de valide als de para-roeiers.

Nederlandse deelname:

M8+
Vincent van der Want (Nereus), Harold Langen (Triton), Bjorn van den Ende (Skoll), Boudewijn Röell (Asopos), Ruben Knab (Nereus), Mechiel Versluis (Okeanos), Lex van den Herik (Nereus), Nelson Ritsema (Nereus), Diederik van Engelenburg (st) (Proteus)

W8+
Ellen Hogerwerf (Proteus), Marloes Oldenburg (Gyas), Lies Rustenburg (Skoll)
José van Veen (Pelargos), Ymkje Clevering (Gyas), Monica Lanz (Triton)
Aletta Jorritsma (Nereus), Dieuwke Fetter (st) (Nereus)

M4-
- Kaj Hendriks (Triton), Tone Wieten (Nereus), Jasper Tissen (Skadi), Robert Lücken (Nereus)
- Bjorn van den Ende (Skoll), Boudewijn Röell (Asopos), Ruben Knab (Nereus), Mechiel Versluis (Okeanos)
- Harold Langen (Triton), Mitchel Steenman (Skadi), Vincent van der Want (Nereus), Govert Viergever (Nereus)

W4-
- Ellen Hogerwerf (Proteus), Marloes Oldenburg (Gyas), Aletta Jorritsma, (Nereus), Veronique Meester (Nereus)
Lies Rustenburg (Skoll), José van Veen (Pelargos), Ymkje Clevering (Gyas), Monica Lanz (Triton)
- Marleen Verburgh, Rosa Bas (Orca), Lisanne Brandsma (Skadi), Hermijntje Drenth (SilVia/Okeanos)

M4-
Bo Wullings (Nereus), Jan van der Bij (Skoll), Lex van den Herik (Nereus), Nelson Ritsema (Nereus)

M4x
Abe Wiersma (Nereus), Koen Metsemakers (Phocas), Amos Keijser (Laga), Freek Robbers (Nereus)

W4x
Olivia van Rooijen (Nereus), Karolien Florijn (Die Leythe), Sophie Souwer (Gyas), Nicole Beukers (Njord)

M2x
- Stef Broenink (Njord), Dirk Uittenbogaard (Nereus)
- Michiel Oyen (Nereus), Niki van Sprang (Pampus)

W2-
Elsbeth Beeres (Skoll), Laila Youssifou (Laga)

W2x
Roos de Jong (Proteus), Lisa Scheenaard (Thêta)

LW2x
Marieke Keijser (Skadi), Ilse Paulis (Nereus)

M2-
Sander de Graaf (Thêta), Vincent Klaassens (Proteus)

M2-
Jacob van de Kerkhof (Triton), Bas Thijssen (Triton)

LM1x
Obe Tibben (Skoll)

LM1x
Damion Eigenberg (Gyas)

Paralympisch:

PR2
Annika van der Meer (Njord), Corné de Koning (Scaldis)

PR2 M1x
Corné de Koning (Scaldis)

Programma en resultaten:

via deze website

Totale wereldbekerprogramma roeien in 2018:

1 t/m 3 juni: WB 1 Belgrado

22 t/m 24 juni: WB 2 Linz Ottensheim

13 t/m 15 juli: WB 3 Luzern