Shorttrack

10feb

1500m (m) series

TeamNL_Shorttrack, Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat

Begint om 11:00

serie 3: Itzhak de Laat

serie 6: Sjinkie Knegt

10feb

500 m (v), series

TeamNL_Shorttrack, Yara van Kerkhof, Suzanne Schulting, Lara van Ruijven

Begint om 11:44

serie 2: Suzanne Schulting

serie 3: Yara van Kerkhof

serie 7: Lara van Ruijven

10feb

1500m (m) halve finales

TeamNL_Shorttrack, Itzhak de Laat, Sjinkie Knegt

Begint om 12:21

halve finale 2: Itzhak de Laat

halve finale 3: Sjinkie Knegt 

10feb

3.000 meter relay (v), series

TeamNL_Shorttrack

Begint om 12:52

serie 2: TeamNL met Yara van Kerkhof, Jorien ter Mors, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting, Rianne de Vries

10feb

1500m (m) finale

TeamNL_Shorttrack, Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat

Begint om 13:22

13feb

500 m (v), kwartfinales

TeamNL_Shorttrack, Yara van Kerkhof

Begint om 11:00

heat 1: Yara van Kerkhof

Lara van Ruijven en Suzanne Schulting uitgeschakeld in de series

13feb

1000m (m) series

TeamNL_Shorttrack, Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat, Daan Breeuwsma

Begint om 11:26

heat 2: Daan Breeuwsma

heat 4: Sjinkie Knegt

heat 6: Itzhak de Laat

13feb

500 m (v), halve finales

TeamNL_Shorttrack, Yara van Kerkhof

Begint om 12:11

heat 2: Yara van Kerkhof.

Lara van Ruijven en Suzanne Schulting uitgeschakeld in series

13feb

5000m relay (m), series

TeamNL_Shorttrack, Daan Breeuwsma, Itzhak de Laat, Dennis Visser, Sjinkie Knegt, Dylan Hoogerwerf

Begint om 12:32

13feb

500m (v), finale

TeamNL_Shorttrack, Yara van Kerkhof

Begint om 13:07

met Yara van Kerkhof.

Lara van Ruijven en Suzanne Schulting uitgeschakeld in series

17feb

1500 m (v), series

TeamNL_Shorttrack, Jorien ter Mors, Suzanne Schulting

Begint om 11:00

heat 1: Jorien ter Mors

heat 3: Suzanne Schulting

17feb

1000 meter (m), kwartfinales

TeamNL_Shorttrack, Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat

Begint om 11:44

heat 2: Itzhak de Laat

heat 3: Sjinkie Knegt

17feb

1500 m (v), halve finales

TeamNL_Shorttrack, Jorien ter Mors, Suzanne Schulting

Begint om 12:13

evt. met Jorien ter Mors en Suzanne Schulting

17feb

1500 meter (v), finale

TeamNL_Shorttrack, Jorien ter Mors

Begint om 13:05

met Jorien ter Mors

20feb

1000 meter (v), kwalificaties

TeamNL_Shorttrack, Suzanne Schulting, Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven

Begint om 11:00

20feb

500 meter (m), kwalificaties

TeamNL_Shorttrack, Sjinkie Knegt, Daan Breeuwsma, Dylan Hoogerwerf

Begint om 11:45

20feb

3.000 meter relay (v), B-finale

TeamNL_Shorttrack, Jorien ter Mors, Suzanne Schulting, Rianne de Vries, Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven

Begint om 12:23

22feb

500 meter (m), kwartfinales

TeamNL_Shorttrack, Dylan Hoogerwerf, Sjinkie Knegt, Daan Breeuwsma

Begint om 11:00

evt. met Sjinkie Knegt, Daan Breeuwsma en Dylan Hoogerwerf

22feb

1000 meter (v), kwartfinales

TeamNL_Shorttrack, Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting

Begint om 11:14

evt. met Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven en Suzanne Schulting

22feb

500 meter (m), halve finales

TeamNL_Shorttrack, Sjinkie Knegt, Dylan Hoogerwerf, Daan Breeuwsma

Begint om 11:42

evt. met Sjinkie Knegt, Daan Breeuwsma en Dylan Hoogerwerf

22feb

1000 meter (v), halve finales

TeamNL_Shorttrack, Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting

Begint om 11:51

evt. met Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven en Suzanne Schulting

22feb

500 meter (m), finale

TeamNL_Shorttrack, Sjinkie Knegt, Dylan Hoogerwerf, Daan Breeuwsma

Begint om 12:26

evt. met Sjinkie Knegt, Daan Breeuwsma en Dylan Hoogerwerf

22feb

1000 meter (v), finale

TeamNL_Shorttrack, Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting

Begint om 12:29

evt. met Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven en Suzanne Schulting