Schaatsen: Olympisch toernooi

Schaatsen: Olympisch toernooi

 

 

10feb

3000 meter (v)

TeamNL_Schaatsen, Antoinette de Jong, Ireen Wüst, Carlijn Achtereekte

Begint om 12:00

rit 5: Carlijn Achtereekte-Karolina Bosiek (Polen)

rit 9: Ireen Wüst-Isabelle Weidemann (Canada)

rit 11: Antoinette de Jong-Miho Takagi (Japan)

11feb

5000 meter (m)

TeamNL_Schaatsen, Sven Kramer, Bob de Vries, Jan Blokhuijsen

Begint om 08:00

rit 4: Bob de Vries-Simen Nilsen (Noorwegen)

rit 8:  Jan Blokhuijsen-Peter Michael (Australië)

rit 10: Sven Kramer-Patrick Beckert (Duitsland)

...

12feb

1500 meter (v)

TeamNL_Schaatsen, Marrit Leenstra, Ireen Wüst, Lotte van Beek

Begint om 13:30

rit 11: Ireen Wüst-Brianne Tutt (Canada)

rit 12: Marrit Leenstra-Katarzyna Bachleda-Curus (Polen)

rit 13: Lotte van Beek-Ayaka Kikuchi (Japan)

...

13feb

1500 meter (m)

TeamNL_Schaatsen, Patrick Roest, Kjeld Nuis, Koen Verweij

Begint om 12:00

rit 4: Patrick Roest-Reyon Kay (Nieuw-Zeeland)

rit 14: Kjeld Nuis-Takuro Oda (Japan)

rit 16: Koen Verweij-Alan Johansson (Noorwegen)

...

14feb

1000 meter (v)

TeamNL_Schaatsen, Jorien ter Mors, Marrit Leenstra, Ireen Wüst

Begint om 11:00

rit 4: Ireen Wüst-Yvonne Daldossi (Italië)

rit 12: Jorien ter Mors-Brittany Bowe (VS)

rit 16: Marrit Leenstra-Heather Bergsma (VS)

...

15feb

10.000 meter (m)

TeamNL_Schaatsen, Sven Kramer, Jorrit Bergsma

Begint om 12:00

rit 4: Jorrit Bergsma-Davide Ghiotto (Italië)

rit 6: Sven Kramer-Patrick Beckert (Duitsland)

Loting

16feb

5000 meter (v)

TeamNL_Schaatsen, Annouk van der Weijden, Esmee Visser

Begint om 12:00

rit 1: Annouk van der Weijden-Marian Zoejeva (Bulgarije)

rit 4: Esmee Visser-Misaki Oshigiri (Japan)

Volledige loting

18feb

Ploegenachtervolging (m), kwalificaties

TeamNL_Schaatsen, Sven Kramer, Koen Verweij, Jan Blokhuijsen, Patrick Roest

Begint om 12:00

rit 4: Nederland-VS

Loting

18feb

500 meter (v)

TeamNL_Schaatsen, Anice Das, Jorien ter Mors, Lotte van Beek

Begint om 12:56

rit 1: Anice Das

rit 3: Lotte van Beek-Alexandra Ianculescu (Roemenië)

rit 4: Jorien ter Mors-Kaja Ziomek (Polen)

Loting

19feb

Ploegenachtervolging (v), kwalificaties

TeamNL_Schaatsen, Ireen Wüst, Antoinette de Jong, Marrit Leenstra

Begint om 12:00

Loting

19feb

500 meter (m)

TeamNL_Schaatsen, Ronald Mulder, Jan Smeekens, Kai Verbij

Begint om 12:53

Loting

21feb

Ploegenachtervolging (v), halve finales

TeamNL_Schaatsen, Ireen Wüst, Antoinette de Jong, Marrit Leenstra

Begint om 12:00

evt. met TeamNL

Loting

21feb

Ploegenachtervolging (m), halve finales

TeamNL_Schaatsen, Sven Kramer, Jan Blokhuijsen, Koen Verweij, Patrick Roest

Begint om 12:22

evt. met TeamNL

Loting

21feb

Ploegenachtervolging (v), finale

TeamNL_Schaatsen, Ireen Wüst, Marrit Leenstra, Antoinette de Jong

Begint om 13:52

evt. met TeamNL

Loting

21feb

Ploegenachtervolging (m), finale

TeamNL_Schaatsen, Sven Kramer, Jan Blokhuijsen, Koen Verweij, Patrick Roest

Begint om 14:17

evt. met TeamNL

Loting

23feb

1000 meter (m)

TeamNL_Schaatsen, Kai Verbij, Kjeld Nuis, Koen Verweij

Begint om 11:00

Loting

24feb

Massastart (v), kwalificatie

TeamNL_Schaatsen, Irene Schouten, Annouk van der Weijden

Begint om 12:00

Loting

24feb

Massastart (m), halve finales

TeamNL_Schaatsen, Koen Verweij, Sven Kramer

Begint om 12:45

Loting

24feb

Massastart (v), finale

TeamNL_Schaatsen, Irene Schouten, Annouk van der Weijden

Begint om 13:30

Loting

24feb

Massastart (m), finale

TeamNL_Schaatsen, Koen Verweij, Sven Kramer

Begint om 14:00

Loting