Schaatsen (vrouwen) 500 meter
- 15 februari
- Van 17:03 tot 23:59
- Olympische Spelen Milaan 2026
- 15 februari
- Van 17:03 tot 23:59
- Olympische Spelen Milaan 2026
Van 7 tot en met 21 februari 2026 is het langebaanschaatsen op de Olympische Winterspelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo. De schaatsers strijden in het Milano Speed Skating Stadium op het Milano Ice Park om de olympische titels.
Op 15 februari staat de 500 meter voor vrouwen op het programma en schaatsen de mannen de kwartfinales van de ploegenachtervolging.
TeamNL deelnemers:
Volgt
Programma langebaanschaatsen
Zondag 15 februari 2026: 17:03 - 18:00 uur
- 17:03 uur: Vrouwen: 500 meter finales
Gerelateerde teams
Gerelateerde artikelen
Toon alle artikelen-
Wie gaan er namens Nederland naar de Olympische Winterspelen in Milaan?
Welke Nederlandse sporters hebben zich gekwalificeerd voor de Olympische Winterspelen van Milaan Cortina? Bekijk het hier.
Lees artikel -
Angel Daleman: "Ireen Wüst is mijn grote voorbeeld"
Schaatsster Angel Daleman vergeet soms even dat ze pas achttien jaar is, met alles wat er al gebeurt in haar…
Lees artikel -
Schaatser Jenning de Boo: “Ik ga wel goed op die druk”
De voorbereiding van het olympisch seizoen zijn in volle gang. Schaatser Jenning de Boo gaat voor zijn grote droom: de…
Lees artikel -
Jorrit Bergsma: “Misschien heb ik een jonge ziel”
Mocht hij uitkomen op de Winterspelen in Milaan, dan is Jorrit Bergsma 40 jaar. Maar aan schaatspensioen denkt hij niet.
Lees artikel
