EK atletiek, Berlijn

EK atletiek, Berlijn

Van 6 tot en met 12 augustus worden in Berlijn de Europese kampioenschappen atletiek gehouden. Bekijk hieronder wanneer de Nederlanders in actie komen (wijzigingen voorbehouden).

Een handig uit te printen overzicht vind je hier

Dag

Onderdeel

Ronde

Nederlanders*

Dinsdag

7 augustus 

 

 

09:30

100m mk m

 

Eelco Sintnicolaas,
Pieter Braun

09:40

discuswerpen m

QA

Erik Cadée

10:00

400mh v

R1

Anna Sjoukje Runia 

10:10

kogelstoten v

QA/B

Melissa Boekelman

10:30

verspringen mk m

A/B

Eelco Sintnicolaas, 
Pieter Braun

10:35

400m m

R1

Liemarvin Bonevacia

11:05

800m v

R1

Sanne Wolters-Verstegen

11:10

discuswerpen m

QB

 

11:40

3000m steeple m

R1

Noah Schutte

11:50

kogelstoten mk m

A/B

Eelco Sintnicolaas, 
Pieter Braun 

18:30

hoogspringen mk m

A/B

Eelco Sintnicolaas, 
Pieter Braun 

18:45

kogelslingeren m

Final

 

19:05

100m v

SF

 Dafne Schippers,
Jamile Samuel, Naomi Sedney,
Marije van Hunenstijn

19:05

polsstokhoogspringen v

QA/B

Femke Pluim

19:30

100m m

SF

 Hensley Paulina, 
Christopher Garia, Churandy Martina

19:55

400mh m

SF

 

20:20

10.000m m

Final

Benjamin de Haan 

20:33

kogelstoten m

Final

 

21:00

400m mk m

 

Eelco Sintnicolaas, 
Pieter Braun 

21:30

100m v

Final

 

21:50

100m m

Final

 

Woensdag

8 augustus 

 

 

09:35

110mh mk m

 

Eelco Sintnicolaas, 
Pieter Braun 

10:10

100mh v

R1

Nadine Visser,
Eefje Boons

10:20

discuswerpen mk m

A

Eelco Sintnicolaas, 
Pieter Braun 

10:50

200m m

R1

Taymir Burnet,
Churandy Martina,
Solomon Bockarie,
Liemarvin Bonevacia

11:05

hinkstapspringen v

QA/B

 

11:30

400m v

R1

Madiea Ghafoor, 
Nicky van Leuveren,
Lisanne de Witte,
Laura de Witte

11:40

discuswerpen mk m

B

 

12:00

polsstokhoogspringen mk m

A

Eelco Sintnicolaas, 
Pieter Braun 

12:05

1500m m

R1

 

13:00

speerwerpen m

QA

 

13:15

polsstokhoogspringen mk m

B

 

14:25

speerwerpen m

QB

 

17:50

speerwerpen mk m

A

Eelco Sintnicolaas, 
Pieter Braun 

18:25

hoogspringen v

QA/B

 

19:00

speerwerpen mk m

B

 

19:10

400mh v

SF

 

19:35

400m m

SF

 

19:45

verspringen m

Final

 

20:00

800m v

SF

 

20:15

kogelstoten v

Final

 

20:20

200m m 

SF

 

20:25

discuswerpen m

Final

 

20:45

10.000m v

Final

Susan Krumins,
Jip vastenburg

21:35

1500m mk m

Final

Eelco Sintnicolaas, 
Pieter Braun 

Donderdag

9 augustus 

 

 

09:30

discuswerpen v

QA

Corinne Nugter,
Jorinde van Klinken

10:00

100mh mk v

 

Anouk Vetter

10:30

verspringen v

QA/B

 

10:50

hoogspringen mk v

A/B

Anouk Vetter 

10:55

110mh m 

R1

Koen Smet

11:00

discuswerpen v

QB

 

11:30

800m m

R1

 

12:30

speerwerpen v

QA

 

14:00

speerwerpen v

QB

 

19:15

polsstokhoogspringen v

Final

 

19:20

kogelstoten mk v

A/B

Anouk Vetter 

19:25

100mh v

SF

 

19:45

hoogspringen m

QA/B

Douwe Amels

19:50

400m v

SF

 

20:15

400mh m

Final

 

20:22

speerwerpen m

Final

 

20:30

200m mk v

 

Anouk Vetter 

21:00

200m m

Final

 

21:20

3000m steeple m

Final

 

21:50

100mh v

Final

 

Vrijdag

10 augustus 

 

 

10:00

kogelslingeren v

QA

 

10:50

verspringen mk v

A/B

Anouk Vetter 

11:15

polsstokhoogspringen m

QA/B

Menno Vloon,
Rutger Koppelaar

11:25

200m v

R1

Dafne Schippers,
Jamile Samuel

11:30

kogelslingeren v

QB

 

12:00

1500m v

R1

Sifan Hassan,
Maureen Koster

12:25

3000m steeple v

R1

Irene van der Reijken

12:40

hinkstapspringen m

QA/B

 

12:50

speerwerpen mk v

A

Anouk Vetter 

13:05

4x400m m

R1

TeamNL 

13:40

4x400m v

R1

 

14:05

speerwerpen mk v

B

Anouk Vetter 

19:10

110mh m

SF

 

19:20

hoogspringen v

Final

 

19:35

800m m

SF

 

19:55

200m v

SF

 

20:10

hinkstapspringen v

Final

 

20:20

800m mk v

 

Anouk Vetter 

20:25

speerwerpen v

Final

 

20:50

400mh v

Final

 

21:05

400m m

Final

 

21:20

800m v

Final

 

21:35

110mh m

Final

 

21:50

1500m m

Final

 

Zaterdag

11 augustus 

 

 

09:05

20km snelwandelen v

Final

 

10:55

20km snelwandelen m

Final

 

20:00

hoogspringen m

Final

 

20:05

400m v

Final

 

20:25

discuswerpen v

Final

 

20:35

800m m

Final

 

20:50

200m v

Final

 

21:00

5000m m

Final

 

21:30

4x400m m

Final

 

21:50

4x400m v

Final

 

Zondag

12 augustus 

 

 

09:05

marathon v

Final

Andrea Deelstra,
Ruth van der Meijden,

10:00

marathon m

Final

Abdi Nageeye

19:10

polsstokhoogspringen m

Final

 

19:30

kogelslingeren v

Final

 

19:30

4x100m v

R1

TeamNL

19:50

4x100m m

R1

TeamNL

20:05

hinkstapspringen m

Final

 

20:15

3000m steeple v

Final

 

20:35

1500m v

Final

 

20:55

5000m v

Final

Sifan Hassan,
Maureen Koster,
Susan Krumins

21:20

4x100m v

Final

 

21:35

4x100m m

Final

 

*Nederlandse deelname alleen ingevuld voor eerste ronde van de betreffende onderdelen. Latere deelname afhankelijk van kwalificatie.
Check de website voor meer informatie over het toernooi.