Functionele cookies: Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens.


Ik wil gepersonaliseerde informatie: Hiermee ontvang je gepersonaliseerde informatie op onze website die wordt afgestemd op je internetgedrag. Ook kunnen we nieuwsbrieven beter afstemmen op jouw voorkeuren.


Eén momentje voor een bewuste keuze…

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring.

CSI5* en FEI Nations Cup springen, Geesteren

CSI5* en FEI Nations Cup springen, Geesteren

Van 16 tot en met 19 mei staat in Geesteren een CSI5*-springconcours en een wedstrijd uit de Nations Cup springen plaats, een serie landenwedstrijden.

De Europese reeks bestaat uit uit La Baule (16-19 mei, CSIO 5*), Sankt Gallen (30 mei-2 juni, CSIO 5*), Sopot (13-16 juni, CSIO 5*), Geesteren (17-23 juni, CSIO 5*), Falsterbo (11-14 juli, CSIO 5*), Hickstead (25-28 juli, CSIO 5*), Athene (25-28 juli, CSIO 5*) en Dublin (7-11 augustus, CSIO 5*). De finale vindt plaats in Barcelona, van 3 tot en met 6 oktober.

Nederlandse deelname:

Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Fenia, Gilona AO

Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Huro´s Winston-Jumper R

Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Donjo, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch

Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Daddycool Go

Daan van Geel (Gees) - Djam

Michael Greeve (Veeningen) - Contara 15, Turbo Z

Willem Greve (Markelo) - Carambole, GoGo, Zypria S

Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue

Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Dante

Kevin Jochems (Sevenum) - Cristello H, Famous H, Flying Jackie

Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley

Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z

Chantal Regter (Assen) - Enjoy, Quilando

Gerco Schröder (Tubbergen) - Davino O

Frank Schuttert (Ommen) - First Lady G, Lyonel

Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Expensive

Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Dana Blue, Sildouch Z

Jur Vrieling (Holwierde) - Dallas VDL, Davall, VDL Glasgow Vh Merelsnest

Albert Zoer (Echten Dr) - Florian

 

 

Programma en uitslagen:

via deze website of de website van de KNHS

Programma GP en Nations Cup:

21 juni, 17.30 uur: Grand Prix van Twente (CSI5*)

23 juni, 14.45  en 16.10 uur: Nations Cup