Functionele cookies: Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens.


Ik wil gepersonaliseerde informatie: Hiermee ontvang je gepersonaliseerde informatie op onze website die wordt afgestemd op je internetgedrag. Ook kunnen we nieuwsbrieven beter afstemmen op jouw voorkeuren.


Eén momentje voor een bewuste keuze…

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring.

Programma

dinsdag 16 juni
09:00 GMT +1
Schermen
EK schermen, Minsk
Minsk
09:00 GMT +1
Schermen
EK schermen, Minsk
Minsk
GMT + 1
Schermen
EK schermen, Minsk
Minsk
woensdag 17 juni
09:00 GMT +1
Schermen
EK schermen, Minsk
Minsk
09:00 GMT +1
Schermen
EK schermen, Minsk
Minsk
GMT + 1
Schermen
EK schermen, Minsk
Minsk
donderdag 18 juni
09:00 GMT +1
Schermen
EK schermen, Minsk
Minsk
09:00 GMT +1
Schermen
EK schermen, Minsk
Minsk
GMT + 1
Schermen
EK schermen, Minsk
Minsk
vrijdag 19 juni
09:00 GMT +1
Schermen
EK schermen, Minsk
Minsk
09:00 GMT +1
Schermen
EK schermen, Minsk
Minsk
GMT + 1
Schermen
EK schermen, Minsk
Minsk
zaterdag 20 juni
09:00 GMT +1
Schermen
EK schermen, Minsk
Minsk
09:00 GMT +1
Schermen
EK schermen, Minsk
Minsk
GMT + 1
Schermen
EK schermen, Minsk
Minsk
zondag 21 juni
09:00 GMT +1
Schermen
EK schermen, Minsk
Minsk
09:00 GMT +1
Schermen
EK schermen, Minsk
Minsk
GMT + 1
Schermen
EK schermen, Minsk
Minsk
donderdag 25 juni
09:00 GMT +1
Basketbal Heren 3x3, Basketbal Vrouwen 3x3
EK 3x3 basketbal
Antwerpen
09:00 GMT +1
Basketbal Heren 3x3, Basketbal Vrouwen 3x3
EK 3x3 basketbal
Antwerpen
GMT + 1
Basketbal Heren 3x3, Basketbal Vrouwen 3x3
EK 3x3 basketbal
Antwerpen
vrijdag 26 juni
09:00 GMT +1
Basketbal Heren 3x3, Basketbal Vrouwen 3x3
EK 3x3 basketbal
Antwerpen
09:00 GMT +1
Basketbal Heren 3x3, Basketbal Vrouwen 3x3
EK 3x3 basketbal
Antwerpen
GMT + 1
Basketbal Heren 3x3, Basketbal Vrouwen 3x3
EK 3x3 basketbal
Antwerpen
zaterdag 27 juni
09:00 GMT +1
Basketbal Heren 3x3, Basketbal Vrouwen 3x3
EK 3x3 basketbal
Antwerpen
09:00 GMT +1
Basketbal Heren 3x3, Basketbal Vrouwen 3x3
EK 3x3 basketbal
Antwerpen
GMT + 1
Basketbal Heren 3x3, Basketbal Vrouwen 3x3
EK 3x3 basketbal
Antwerpen
zondag 28 juni
09:00 GMT +1
Basketbal Heren 3x3, Basketbal Vrouwen 3x3
EK 3x3 basketbal
Antwerpen
09:00 GMT +1
Basketbal Heren 3x3, Basketbal Vrouwen 3x3
EK 3x3 basketbal
Antwerpen
GMT + 1
Basketbal Heren 3x3, Basketbal Vrouwen 3x3
EK 3x3 basketbal
Antwerpen
vrijdag 10 juli
10:00 GMT +1
BMX
EK BMX
Dessel
10:00 GMT +1
BMX
EK BMX
Dessel
GMT + 1
BMX
EK BMX
Dessel
zaterdag 11 juli
10:00 GMT +1
BMX
EK BMX
Dessel
10:00 GMT +1
BMX
EK BMX
Dessel
GMT + 1
BMX
EK BMX
Dessel
zondag 12 juli
10:00 GMT +1
BMX
EK BMX
Dessel
10:00 GMT +1
BMX
EK BMX
Dessel
GMT + 1
BMX
EK BMX
Dessel
woensdag 15 juli
10:00 GMT +1
Beachvolleybal
World Tour beachvolleybal 4*-toernooi
Espinho
10:00 GMT +1
Beachvolleybal
World Tour beachvolleybal 4*-toernooi
Espinho
GMT + 1
Beachvolleybal
World Tour beachvolleybal 4*-toernooi
Espinho
donderdag 16 juli
10:00 GMT +1
Beachvolleybal
World Tour beachvolleybal 4*-toernooi
Espinho
10:00 GMT +1
Beachvolleybal
World Tour beachvolleybal 4*-toernooi
Espinho
GMT + 1
Beachvolleybal
World Tour beachvolleybal 4*-toernooi
Espinho