zaterdag 18 augustus

TeamNL_Zwemmen (Paralympisch)

EK parazwemmen, Dublin

Liesette Bruinsma, Florianne Bultje, Cléo Keijzer, Lisa Kruger, Amber van der Kruk, Chantalle Zijderveld, Simon Boer, Rogier Dorsman, Tim van Duuren, Thijs van den End, Marc Evers, Thijs van Hofweegen, Michiel Jorink, Michael Schoenmaker, Sven Schutte, Bas Takken,
Liesette Bruinsma

Zwemmen (Paralympisch)

Florianne Bultje

Zwemmen (Paralympisch)

Cléo Keijzer

Zwemmen (Paralympisch)

Lisa Kruger

Zwemmen (Paralympisch)

Amber van der Kruk

Zwemmen (Paralympisch)

Chantalle Zijderveld

Zwemmen (Paralympisch)

Simon Boer

Zwemmen (Paralympisch)

Rogier Dorsman

Zwemmen (Paralympisch)

Tim van Duuren

Zwemmen (Paralympisch)

Thijs van den End

Zwemmen (Paralympisch)

Marc Evers

Zwemmen (Paralympisch)

Thijs van Hofweegen

Zwemmen (Paralympisch)

Michiel Jorink

Zwemmen

Michael Schoenmaker

Zwemmen (Paralympisch)

Sven Schutte

Zwemmen (Paralympisch)

Bas Takken

Zwemmen (Paralympisch)

TeamNL_Rolstoelbasketbal Heren, TeamNL_Rolstoelbasketbal Dames

WK rolstoelbasketbal (m+v), Hamburg

TeamNL_Boccia

WK boccia, Liverpool

TeamNL_Wielrennen (Paralympisch)

Wereldbeker parawielrennen, Baie-Comeau

zondag 19 augustus

TeamNL_Zwemmen (Paralympisch)

EK parazwemmen, Dublin

Liesette Bruinsma, Florianne Bultje, Cléo Keijzer, Lisa Kruger, Amber van der Kruk, Chantalle Zijderveld, Simon Boer, Rogier Dorsman, Tim van Duuren, Thijs van den End, Marc Evers, Thijs van Hofweegen, Michiel Jorink, Michael Schoenmaker, Sven Schutte, Bas Takken,
Liesette Bruinsma

Zwemmen (Paralympisch)

Florianne Bultje

Zwemmen (Paralympisch)

Cléo Keijzer

Zwemmen (Paralympisch)

Lisa Kruger

Zwemmen (Paralympisch)

Amber van der Kruk

Zwemmen (Paralympisch)

Chantalle Zijderveld

Zwemmen (Paralympisch)

Simon Boer

Zwemmen (Paralympisch)

Rogier Dorsman

Zwemmen (Paralympisch)

Tim van Duuren

Zwemmen (Paralympisch)

Thijs van den End

Zwemmen (Paralympisch)

Marc Evers

Zwemmen (Paralympisch)

Thijs van Hofweegen

Zwemmen (Paralympisch)

Michiel Jorink

Zwemmen

Michael Schoenmaker

Zwemmen (Paralympisch)

Sven Schutte

Zwemmen (Paralympisch)

Bas Takken

Zwemmen (Paralympisch)

TeamNL_Rolstoelbasketbal Heren, TeamNL_Rolstoelbasketbal Dames

WK rolstoelbasketbal (m+v), Hamburg

TeamNL_Wielrennen (Paralympisch)

Wereldbeker parawielrennen, Baie-Comeau

maandag 20 augustus

TeamNL_Rolstoelbasketbal Heren, TeamNL_Rolstoelbasketbal Dames

WK rolstoelbasketbal (m+v), Hamburg

TeamNL_Atletiek (Paralympisch)

EK para-atletiek, Berlijn

Amy Siemons, Fleur Jong, Marlene van Gansewinkel, Nienke Timmer, Margriet van den Broek, Lara Baars, Stefan Rusch, Kenny van Weeghel, Ronald Hertog, Ranki Oberoi, Fleur Schouten,
Amy Siemons

Atletiek (Paralympisch)

Fleur Jong

Atletiek (Paralympisch)

Marlene van Gansewinkel

Atletiek (Paralympisch)

Nienke Timmer

Atletiek (Paralympisch)

Margriet van den Broek

Atletiek (Paralympisch)

Lara Baars

Atletiek (Paralympisch)

Stefan Rusch

Atletiek (Paralympisch)

Kenny van Weeghel

Atletiek (Paralympisch)

Ronald Hertog

Atletiek (Paralympisch)

Ranki Oberoi

Atletiek (Paralympisch)

Fleur Schouten

Atletiek (Paralympisch)

dinsdag 21 augustus

TeamNL_Rolstoelbasketbal Heren, TeamNL_Rolstoelbasketbal Dames

WK rolstoelbasketbal (m+v), Hamburg

TeamNL_Atletiek (Paralympisch)

EK para-atletiek, Berlijn

Amy Siemons, Fleur Jong, Marlene van Gansewinkel, Nienke Timmer, Margriet van den Broek, Lara Baars, Stefan Rusch, Kenny van Weeghel, Ronald Hertog, Ranki Oberoi, Fleur Schouten,
Amy Siemons

Atletiek (Paralympisch)

Fleur Jong

Atletiek (Paralympisch)

Marlene van Gansewinkel

Atletiek (Paralympisch)

Nienke Timmer

Atletiek (Paralympisch)

Margriet van den Broek

Atletiek (Paralympisch)

Lara Baars

Atletiek (Paralympisch)

Stefan Rusch

Atletiek (Paralympisch)

Kenny van Weeghel

Atletiek (Paralympisch)

Ronald Hertog

Atletiek (Paralympisch)

Ranki Oberoi

Atletiek (Paralympisch)

Fleur Schouten

Atletiek (Paralympisch)

woensdag 22 augustus

TeamNL_Rolstoelbasketbal Heren, TeamNL_Rolstoelbasketbal Dames

WK rolstoelbasketbal (m+v), Hamburg

TeamNL_Atletiek (Paralympisch)

EK para-atletiek, Berlijn

Amy Siemons, Fleur Jong, Marlene van Gansewinkel, Nienke Timmer, Margriet van den Broek, Lara Baars, Stefan Rusch, Kenny van Weeghel, Ronald Hertog, Ranki Oberoi, Fleur Schouten,
Amy Siemons

Atletiek (Paralympisch)

Fleur Jong

Atletiek (Paralympisch)

Marlene van Gansewinkel

Atletiek (Paralympisch)

Nienke Timmer

Atletiek (Paralympisch)

Margriet van den Broek

Atletiek (Paralympisch)

Lara Baars

Atletiek (Paralympisch)

Stefan Rusch

Atletiek (Paralympisch)

Kenny van Weeghel

Atletiek (Paralympisch)

Ronald Hertog

Atletiek (Paralympisch)

Ranki Oberoi

Atletiek (Paralympisch)

Fleur Schouten

Atletiek (Paralympisch)

donderdag 23 augustus

TeamNL_Rolstoelbasketbal Heren, TeamNL_Rolstoelbasketbal Dames

WK rolstoelbasketbal (m+v), Hamburg

TeamNL_Atletiek (Paralympisch)

EK para-atletiek, Berlijn

Amy Siemons, Fleur Jong, Marlene van Gansewinkel, Nienke Timmer, Margriet van den Broek, Lara Baars, Stefan Rusch, Kenny van Weeghel, Ronald Hertog, Ranki Oberoi, Fleur Schouten,
Amy Siemons

Atletiek (Paralympisch)

Fleur Jong

Atletiek (Paralympisch)

Marlene van Gansewinkel

Atletiek (Paralympisch)

Nienke Timmer

Atletiek (Paralympisch)

Margriet van den Broek

Atletiek (Paralympisch)

Lara Baars

Atletiek (Paralympisch)

Stefan Rusch

Atletiek (Paralympisch)

Kenny van Weeghel

Atletiek (Paralympisch)

Ronald Hertog

Atletiek (Paralympisch)

Ranki Oberoi

Atletiek (Paralympisch)

Fleur Schouten

Atletiek (Paralympisch)