Cheer!
PARIJS - Robin Haase is maandag in de eerste ronde van het Masters-toernooi in Parijs uitgeschakeld. De Hagenaar gaf in zijn partij tegen de Spanjaard Fernando Verdasco bij een stand van 2-6 en 2-3 op met een liesblessure.
Haase liet zich bij 2-2 in de tweede set medisch behandelen. Hij wees naar zijn lies en vertelde de fysiotherapeut dat hij iets voelde knappen.
Na behandeling stapte de Nederlander weer de baan op, maar een game later moest hij toch opgeven.
Op de wereldranglijst bezet Haase de 64e plaats. Verdasco is de mondiale nummer 46. Van de vijf eerdere onderlinge ontmoetingen won de Hagenaar er drie.
Tweede keer
Het was de tweede keer dat Haase meedeed aan het hoofdtoernooi in de Franse hoofdstad. Hij bereikte zondag via de kwalificaties het hoofdtoernooi.
Novak Djokovic, Andy Murray, Stan Wawrinka, Milos Raonic en Kei Nishikori zijn de hoogst genoteerde spelers bij het toernooi in Parijs. Het toernooi heeft een prijzengeld van 4,3 miljoen euro. De finale is volgende week zondag.