Paralympisch
Rio 2016
Cheer!
RIO DE JANEIRO – Skud18-zeilers Sandra Nap en Rolf Schrama zijn op de Paralympische Spelen als zevende geëindigd.
In de afsluitende elfde race in Marina da Glória finishte het duo als achtste. Schrama en Nap koersten kort na de start even als zevende, maar werden voorbij gestoken door de Spanjaarden, waarna de Nederlandse boot er niet meer in slaagde zich te verbeteren.
De TeamNL-boot kon in elf races een vierde en vijfde plaats als beste resultaat overleggen, maar eindigde ook vier keer als achtste. “Het was een moeizaam toernooi”, vond coach Ronald van Vianen. “De Spelen zijn de Spelen en dat was een nieuwe ervaring voor de zeilers.”
In de zevende plek op de eindafrekening kon Van Vianen zich dan ook vinden. “We hebben hier nooit in de top mee kunnen draaien. Geen pech of schade gehad en dan is dit wat het is. Een terechte uitslag dus.”