Functionele cookies: Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens.


Ik wil gepersonaliseerde informatie: Hiermee ontvang je gepersonaliseerde informatie op onze website die wordt afgestemd op je internetgedrag. Ook kunnen we nieuwsbrieven beter afstemmen op jouw voorkeuren.


Eén momentje voor een bewuste keuze…

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring.

Overzicht TeamNL sporters in actie op dag 10 van Rio 2016

Overzicht TeamNL sporters in actie op dag 10 van Rio 2016

Rio 2016

Cheer!

Op zondag 14 augustus komen onder anderen de springruiters, voor het eerst, in actie, start Andrea Deelstra op de marathon, spelen de hockeyers hun kwartfinale tegen Australië en starten windsurfers Dorian van Rijsselberghe en Lilian de Geus in de medal race.

Deel dit artikel op social media

Zondag 14 augustus
12.00 (07.30) uur: golf, mannen, individual stroke play, vierde ronde 
Joost Luiten 70 slagen, met 282 slagen komt hij in het eindklassement uit op een gedeelde 27e plaats

14.30 (09.30) uur: volleybal, vrouwen, groepsfase 
Nederland-Servië 3-2

>>14.30 (09.30) uur: atletiek, marathon, vrouwen 
Andrea Deelstra 40ste in 2.40.49

15.00 (10.00) uur: hippische sport, springen team en individueel, kwalificatie 
Jeroen Dubbeldam één foutje, Harrie Smolders foutloos, Maikel van der Vleuten foutloos, Jur Vrieling uitgeschakeld na dubbele weigering

>>18.05 (13.05) uur: zeilen, mannen, RS:X, medal race 
Dorian van Rijsselberghe wint medal race en pakt GOUD

18.05 (13.05) uur: zeilen, mannen, Finn, race 9 en 10 
Pieter-Jan Postma 19de en 16de

18.05 (13.05) uur: zeilen, vrouwen, 470, race 6, 7 en 8 X X X
Afrodite Zegers-Kyranakou/Anneloes van Veen

18.05 (13.05) uur: zeilen, gemengd, Nacra, race 10, 11 en 12 
Mandy Mulder/Coen de Koning eindigen na 12 races als 14de. Ze komen niet in anmerking voor de medal race.

>>19.05 (14.05) uur: zeilen, vrouwen, RS:X, medal race 
Lilian de Geus wint medal race en wordt vierde in het eindklassement

19.40 (14.40) uur: handbal, vrouwen, groepsfase 
Nederland-Rusland 34-38

21.00 (16.00) uur: baanwielrennen, vrouwen, sprint, kwalificatie 
Ligtlee en Van Riessen als vierde en dertiende naar hoofdtoernooi sprint

21.40 (16.40) uur: baanwielrennen, mannen, omnium, scratch 15km 
Tim Veldt elfde

22.12 (17.12) uur: baanwielrennen, vrouwen, sprint, laatste 32 
Elis Ligtlee door naar achtste finales na winst op Gong Jinjie (Chi), Laurine van Riessen verliest van Kristina Vogel (Dui)

22.50 (17.50) uur: baanwielrennen, mannen, omnium, 4km individuele achtervolging 
Tim Veldt zevende tijd: 4.22,856, negende in het algemeen klassement

23.00 (18.00) uur: hockey, mannen, kwartfinales 
Nederland-Australië 4-0

23.51 (18.51) uur: baanwielrennen, vrouwen, sprint, herkansingen 
Laurine van Riessen uitgeschakeld

00.15 (19.15) uur: baanwielrennen, mannen, omnium, elimination 
Tim Veldt als derde afgevallen, zakt naar twaalfde plaats

02.41 (21.41) uur: atletiek, 1500 meter, vrouwen, halve finales X X X
Sifan Hassan

Deel dit artikel op social media

Je vraag wordt verwerkt. Een momentje geduld..

Moedig aan!