Functionele cookies: Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens.


Ik wil gepersonaliseerde informatie: Hiermee ontvang je gepersonaliseerde informatie op onze website die wordt afgestemd op je internetgedrag. Ook kunnen we nieuwsbrieven beter afstemmen op jouw voorkeuren.


Eén momentje voor een bewuste keuze…

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring.

Gekwalificeerden Paralympische Spelen Rio 2016
Cheer!

Gekwalificeerden Paralympische Spelen Rio 2016

Bekijk hier wie er namens TeamNL officieel zijn gekwalificeerd voor de Paralympische Spelen Rio 2016. 

cheers! 42
Deel dit artikel op social media

Atletiek

Vrouwen:
- Marlou van Rhijn (100m en 200m, T44)
- Marlene van Gansewinkel (100m en verspringen, T44) 
- Lara Baars (kogelstoten F40, discuswerpen F41) 
- Amy Siemons (100m, T34) 
- Desiree Vranken (100m, 400m en 800m, T34) 
- Iris Pruysen (verspringen, T44) 
- Fleur Jong (100m en 200m, T44) 
- Margriet van den Broek (100m, 400m, 800m, 1500m en 5000m, T54)
- Ingrid van Kranen (discuswerpen)

Mannen:
- Ronald Hertog (verspringen, T44) 
- Kenny van Weeghel (100m, 400m, 800m en 1500m, T54) 
- Jeroen Teeuwen (T42 hoogspringen) 
- Jelmar Bos (T37 100m)
- Ranki Oberoi (T20, verspringen)

Bankdrukken
Melaica Tuinfort (PO, +86kg)

Boccia
- Daniel Perez (individueel BC1, teamwedstrijd BC1-2)
- Judith Bulthuis (teamwedstrijd, BC1-2)
- Bernd Meints (individueel BC2, teamwedstrijd BC1-2)

CP-voetbal
Mannenteam:
- George van Altena
- Stefan Boersma
- Lars Conijn
- Jeroen Schuitert
- Daan Dikken
- Guido Floors
- Minne de Vos
- Gerard Bambacht
- Joey Mense
- Iljas Visker
- Thomas Kleinlugtebeld
- Jeroen Saedt
- Peter Kooij
- Teddy Witjes

Paardensport
Team en individueel:

Grade 1B:
- Nicole den Dulk, Wallace N.O.P.(v. Future)

Grade 2:
- Demi Vermeulen, Burberry (v. Lord Loxley)
- Rixt van der Horst (Nistelrode), Caraat (v. Gribaldi)

Grade 4:
- Frank Hosmar, Alphaville N.O.P. (v. Sandreo)

Individueel:
Grade 3 
- Sanne Voets, Demantur (v.Vivaldi)

Roeien
- Corné de Koning en Esther van der Loos (TAmix2x, gemengde dubbeltwee)
- Alexander van Holk (ASM1x, skiff)

Rolstoelbasketbal
Mannenteam
- Frank de Jong
- Anton de Rooij
- Sebastiao Nijman
- Walter Groen
- Mustafa Korkmaz
- Marc van de Kuilen
- Quinten Zantinge
- Robin Poggenwisch
- Mendel op den Orth
- Mattijs Bellers
- Gijs Even
- Paul Toes

Vrouwenteam
- Jitske Visser
- Ilse Arts
- Roos Oosterbaan
- Barbara van Bergen
- Cher Korver
- Lucie Houwen
- Carina de Rooij
- Evelyn van Leeuwen
- Mariska Beijer
- Inge Huitzing
- Sanne Timmerman
- Bo Kramer 

Rolstoeltennis
- Tom Egberink (enkelspel en dubbelspel)
- Maikel Scheffers (enkelspel en dubbelspel)
- Marjolein Buis (enkelspel en dubbelspel)
- Jiske Griffioen (enkelspel en dubbelspel)
- Diede de Groot (enkelspel en dubbelspel)
- Aniek van Koot (enkelspel en dubbelspel)

Tafeltennis
- Bas Hergelink: (klasse 10), individueel en teamwedstrijd
- Gerben Last: (klasse 9), individueel en teamwedstrijd
- Jean-Paul Montanus: (klasse 7), individueel
- Kelly van Zon: (klasse 7), individueel

Triathlon
- Jetze Plat (klasse PT1M)
- Geert Schipper (klasse PT1M)
- Joleen Hakker met piloot Linda van Vliet (klasse PT5F)

Wielrennen
- Arnoud Nijhuis (C1, weg: tijdrit, wegwedstrijd C1. Baan: 1km tijdrit C1-3 en achtervolging C1)         
- Vincent ter Schure met piloot Timo Fransen (B3 tandem, weg: tijdrit B, wegwedstrijd B. Baan: achtervolging B)
- Jetze Plat (H5, weg: tijdrit, wegwedstrijd)
- Tristan Bangma met piloot Teun Mulder (B2 tandem, weg: tijdrit B, wegwedstrijd B. Baan: 1km tijdrit)
- Stephen de Vries met  piloot Patrick Bos (B2 tandem, weg: tijdrit B, wegwedstrijd B. Baan: achtervolging en 1km tijdrit B)
- Johan Reekers (H5, weg: tijdrit, wegwedstrijd)
- Tim de Vries (H5, weg: tijdrit, wegwedstrijd)
- Daniel Abraham Gebru (C5, weg: tijdrit C5, wegwedstrijd C4-5)
- Alyda Norbruis (C2, weg: tijdrit, wegwedstrijd C1-3. Baan: 500m tijdrit en achtervolging C1-3)
- Laura de Vaan (H5, weg: tijdrit H4-5, wegwedstrijd H5)  
- Larissa Klaassen met  piloot Haliegh Dolman (B1 tandem, weg: tijdrit B, wegwedstrijd B)
- Odette van Deudekom met piloot Kim van Dijk (B1 tandem, weg: tijdrit B, wegwedstrijd B)
- Jennette Janssen (H5, weg: tijdrit H4-5, wegwedstrijd H5)  

Zeilen
- Rolf Schrama (Skud)
- Sandra Nap (Skud)

Paravolley
vrouwenteam:
- Elvira Stinissen
- Djoke van Marum
- Ellen Ceelen
- Karin van der Haar
- Jaaike Brandsma
- Paula List
- Annelies van de Bilt
- Fleur van Dam
- Judith Jacobs
- Hong Zhao

Zwemmen
- Simon Boer: 100m schoolslag SB7, 4x100 meter wisselslag (34 pt)
- Marc Evers: 100m rugslag S14, 100m schoolslag SB14, 200m wisselslag SM14
- Duncan van Haaren: 100m schoolslag SB 9, 200m wisselslag SM10, 4x100 meter wisselslag (34 pt)
- Thijs van Hofweegen: 50, 100 en 400m vrije slag S6, 100m schoolslag SB6, 100m rugslag S10, 4x100 meter wisselslag (34 pt)
- Michael Schoenmaker: 100m vrije slag S4, 200m vrije slag S4, 50 meter schoolslag SB3
- Bas Takken: 100m en 400m vrije slag S10, 200m wisselslag SM10
- Olivier van de Voort: 100 en 400m vrije slag S10, 200m wisselslag SM10, 100m rugslag S10, 4x100 meter wisselslag (34 pt)


- Lisa den Braber: 100m schoolslag SB7, 200m wisselslag SM8, 4x100 meter wisselslag (34 pt)
- Liesette Bruinsma: 50, 100 en 400m vrije slag S11, 100m rugslag S11, 100m schoolslag SB11, 200m wisselslag SM11
- Sanne Hofman: 100m rugslag S13, 400m vrije slag S13
- Cleo Keijzer: 100m vlinderslag S8, 100 meter rugslag S8, 4x100 meter wisselslag (34 pt)
- Lisa Kruger: 100m rugslag S10, 200m wisselslag SM10, 100m vrije slag S10, 100m schoolslag SB9
- Marlou van der Kulk: 100m schoolslag SB14, 200m wisselslag SM14, 200m vrije slag S 14, 100m rugslag S14
- Chantal Molenkamp: 50m vrije slag S10
- Marije Oosterhuis: 50, 100 en 400m vrije slag S10, 100m rugslag S10
- Lisette Teunissen: 100m vrije slag S3, 50m rugslag S4, 50m vrije slag S3
- Magda Toeters: 100m schoolslag SB14, 200m wisselslag SM14
- Manon Vermariën: 100m en 400m vrije slag S9, 4x100 meter wisselslag (34 pt)
- Chantalle Zijderveld: 50 en 100m vrije slag S10, 200m wisselslag SM10, 100m schoolslag SB9, 100 meter vlinderslag S10, 4x100 meter wisselslag (34 pt)

 

Deel dit artikel op social media

Je vraag wordt verwerkt. Een momentje geduld..

Moedig aan!