Paralympisch
EK en WK
Cheer!
ASPEN – Paralympisch alpineskiester Anna Jochemsen is afgelopen nacht (Nederlandse tijd) zesde geworden tijdens de tweede reuzenslalom van de wereldbekerfinale in het Amerikaanse Aspen. De 31-jarige Jochemsen wist daarmee haar prestatie van een dag eerder niet te verbeteren. Tijdens de eerste reuzenslalom werd ze nog vijfde.
Met een vijfde plaats in de eerste run mocht Jochemsen nog omhoog kijken en hopen op een podiumplaats. In de tweede omgang moest ze echter genoegen nemen met plaats zeven. In het eindklassement bleek dat goed voor de zesde plaats. De overwinning ging net als een dag eerder naar de Française Marie Bochet, die de Roemeense Laura Valeanu en Alana Ramsay uit Canada achter zich liet.
Val
Zitskiër Jeroen Kampschreur kwam ten val in de eerste run en mocht daardoor in de tweede run niet meer starten. Vannacht wordt de finale van de IPC World Cup vervolgd met de slalom.